Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Toplu Yemek & Davet

Doğum Günü Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Paradise Organizasyon

Parti Malzemeleri

Süsleme sektörlerinde önde gelen firmalardan biri olarak konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm etkinliklerde sizlere kaliteli ve ekonomik hizmetler sunuyoruz. Süslenmesi istenilen, düşünülen alanlar çok çeşitlidir. Bazen bir davet veya düğün alanını, bazen bir etkinlik veya kutlamanın yapılacağı alanı, bazen de AVM veya mağazaları belirli bir konsepte göre çeşitli materyallerle süsletmek gerekecektir. Sınırlarını hayallerinizin belirlediği tasarımlar ile organizasyon ve alanlarınız bir rüyaya dönüşsün. Geniş süsleme hizmeti yelpazemizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

Düğün Süslemeleri

Düğün davetleri için masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme, gelin yolu süsleme, gelin masası süsleme… Düğün alanı süslemeleri: Masa üstü canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Şamdan, supla, peçetelik, boncuk-pul-payet gibi materyallerle masa süslemeleri. Sandalye süslemeleri: Sandalye giydirmesi, sandalyenin saten ötrü ile giydirilip renkli kuşakla bağlanması.

Açılış Süslemeleri

Açılış organizasyonları için süsleme hizmetleri. Mağaza, işyeri, market, dükkan, sergi, gala, alışveriş merkezi vb. mekan ve etkinlikler için açılış süslemeleri. Balon süsleme, balondan zincir ve kapı kemeri. Balondan çeşitli figürler, isim yazma, balondan nazar boncuğu, papatya balonlar, kalp balonlar, fiyonk ve çeşitli balon süslemeleri. Açılışlar için balon, bayrak, flama, tül ve kumaş süslemeleri. Kokteyl masası ve kokteyl alanı süsleme.

Sünnet Düğünü Süslemeleri

Sünnet düğünü için sünnet süslemeleri ve alan süsleme. Sünnet düğünü mekanı, sünnet konseptine ve renklerine uygun bir şekilde talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda güzelce süslenir. Masa ve sandalye süsleme, sünnet tahtı ve sünnet yatağı süsleme, alanın balonlarla süslenmesi. Balondan nazar boncuğu, sünnet çocuğunun isminin balonlarla yazılması, uçan balonlar ve balon ağacı.

Balon Süsleme

Etkinlikler için istenilen renklerde zincir balon süslemeleri. Balondan kapı kemeri. Uçan balon süslemesi. Zeplin balon ve baskılı reklam balonları. Balondan çeşitli şekillerin yapılarak konsept süslemelerin yapılması. Balondan isim yazma, fiyonk balon, balon nazar boncuğu, kalp balonlar. Balon süslemesi nasıl yapılısr? İdeal ölçülerde şişirilmiş süsleme balonları ikili olarak birbirine bağlanıp dörtlenir. Bu dörtlü balon topları örgü şeklinde ipe dizilerek örgü balon yapılır. Örgü uzunluğu bağlanacağı mesafeye kadar örülür ve uygulanacak yere bağlanır.

Doğum Günü Süslemeleri:

Parti ve alan süslemeleri, doğum günü süsleleri, doğum günü balon süslemeleri. Doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekanın doğum günü konseptine uygun bir şekilde çeşitli doğum günü süsleri ile süslenmesi. (happy birthday, iyi ki doğdun yazıları, folyo ve uçan balonlar, renkli süsler vb.) Kız çoğuğu veya bayan doğum günü partileri için minik ve yetişkin hanımefendilerin hoşuna gidecek renklerde ve çeşitlilikte süslemeler yapılır. Erkek çocuğu veya yetişkin beyler için erkeklere yönelik süsleme çalışması yapılır.

Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşı süslemeleri nasıl yapılır? Yılbaşı süslemeleri led ışıklar, çam ağacı, kar taneleri, ışıklı yılbaşı süsleri vb. materyallerle iç ve dış mekanlarda yapılan yeniyıl süslemesi çalışmalarıdır. Bu süslemeler önereceğimiz ve istediğiniz alanlara dekorasyona zarar vermeden uygulanır. Işıklı yılbaşı süslemeleri, led ışıklarla istediğiniz renklerde yapılan ışık süslemesi uygulamalarıdır. Yılbaşı süsleri ile iç ve dış mekanlar için yeniyıl süslemeleri profesyonelce yapılır.

Fuar Alanı Süsleme

Fuar alanları için balon, bayrak, flama, tül, kumaş, uçan balon, ve baskılı süslemeler. Baskılı reklam balonları ve jombo balonlar. Dev zeplin uygulamaları.

Fuar Standı Süsleme

Fuar standlarının şık ve ilgi çekici hale getirilmesi için, şık ve dikkat çeken görsellerle süslenmesi gerekmektedir. Fuar standlarınızı balon, kumaş. tül, bayrak, flama ve baskılı materyallerle şık bir şekilde süslüyoruz.

Sevgililer Günü Süslemeleri

Sevgililer günü konseptine göre birbirinden şık süslemeler. Vitrin, mağaza, AVM, restorant veya seçeceğiniz özel bir mekanın sevgililer günü temalı materyallerle süslenmesi. Kalpli uçan balonlar, balondan kalpler, (1 metre çapında) strafor süsler ve ürünler, çiçek süslemeleri. Kalpli uçan balon buketleri.

Piknik süslemeleri

Piknik süslemeleri nasıl yapılır? Piknik etkinlik alanlarınız istekleriniz doğrultusunda eğlenceli ve hoş bir şekilde çeşitli materyallerle süslenir.

Masa Sandalye Süslemesi

Masa ve sandalyelerin örtülerle giydirilmesi. Masa üstü süslemeleri için çeşitli uygulamalar. Canlı çiçek, fanus ve mum uygulaması. Çeşitli mumlar ve masa üstü ayna süslemeleri. Beş kollu, üç kollu ve tek kollu çiçekli-çiçeksiz şamdan süslemeleri. Sandalye giydirmeleri ve renkli fiyonk bağlama süslemeleri.

Gelin Yolu Süslemesi

Gelin yolu süslemesi, gelin ve damadın giriş yapacağı alanın süslenmesidir. Gelin yolu süslemesi için çeşitli seçenekler mevcuttur. Çiçekli ferforje gelin yolu süslemeleri, şamdanlı gelin yolu süsleri ve sarmaşıklı ışıklı tak şeklinde gelin yolu süslemeleri. Gelin yolu süslemelerinde kırmızı veya beyaz halı, volkan ve konfeti gösterisi standart olarak bujlunmaktadır. Nikah masası, gelin masası süslemesi: Nikah masası süslemesi nasıl yapılır? Gelin damat masası şık örtülerle süslenir. Gelin masası için güzel bir çiçek yaptırılır. Gelin ve damat için yüksek deri sandalyeler temin edilir.

Kokteyl Süslemeleri

Kokteyl alanları ve kokteyl masalarının şık bir şekilde süslenmesi.

Işık Süsleme

Çeşitli renklerde ve ebatlarda led ışıklarla alanların görşel bir şölene dönüştürülmesi. Led ışık satışı ve kiralaması.

Çiçek Süslemeleri

Canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Çiçekli gelin yolu süslemeleri, gelin masası çiçekleri, düğün çiçekleri. Masa üstü süslemeleri için yapay ve canlı çiçek uygulamaları, masa üstü çiçekli şamdanlar.

Mezuniyet Süslemeleri

Mezuniyet töreni kutlama alanları için süsleme hizmetleri.

Doğum Odası Süslemeleri

Doğum odası için kapı ve oda süslemeleri. Kapı tülü, kapı çelengi, hoşgeldin bebeğim yazısı, balon, uçan balonlar ve çeşitli süslerle yatak ve oda süslemesi. Flama, bayrak süslemeleri: Baskılı, baskısız istediğiniz renklerde, çeşitlerde, flamalar ve bayraklar. Kırlangıç bayraklar ve üçgen bayrak süslemeleri.

Diğer Süslemeler

Tül, çiçek, kumaş, kurdele, bayrak, flama süslemeleri. Parti süslemeleri, kermes süslemeleri ve şenlik süslemeleri. Süsleme çalışmaları nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Süsleme çalışmaları için pratik ve faydalı bilgiler: Öncelikle süslemede kullanılacak materyaller, çevreye ve sağlığa zararlı olmamalıdır. Süslemelerin yapılacağı materyallerin renkleri; istekleriniz, çalışmanın yapılacağı alan ve amaçlanan konsepte uygun olmalıdır. Süsleme uygulaması yapılırken, güvenlik ve uygulamaların sağlamlığı herşeyden önce göz önünde bulundurulmalıdır. Belirtilen hizmetlerin dışındaki isteklerinizi bize iletebilir ve size özel uygulamalar ve süsleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.