Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Toplu Yemek & Davet

Doğum Günü Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Paradise Organizasyon

Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyonları günümüzde her kesimden ve gelir gruplarından kişilere hitap etmektedir. Lüks bir mekanda, bahçenizde, ev ortamınızın sıcaklığında veya kiraladığınız herhangi bir alanda her noktada hizmetinizdeyiz. Nişan organizasyonu için süsleme, catering, ekip ve malzeme temini. Evinizde, bahçenizde, kendinize ait bir alanda veya bir davet alanında düzenleyeceğiniz nişanlar için farklı malzeme ve süslemelere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Evliliğe giden ilk adımlardan biri olan nişan davetlerinizin daha özel olması ve güzel geçmesi için seçtiğiniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Nişan organizasyonu için bize ulaştığınızda size soracağımız ilk soru “Nişan davetiniz nerede olacak?” sorusudur.

Evinizde, bahçenizde, kendinize ait bir alanda veya bir davet alanında düzenleyeceğiniz nişanlar için farklı malzeme ve süslemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Evliliğe giden ilk adımlardan biri olan nişan davetlerinizin daha özel olması ve güzel geçmesi için seçtiğiniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Masa sandalye giydirme, sandalyeler için tül bağlama, masa üstü dantel kapak, masa üstü ayna ve tek kollu çiçekli şamdan, gelin yolu, volkan ve konfetiler, gelin damat masası süslemesi ve çevre süslemesi.

Evde Söz ve Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyonunuzu evinizin sıcak ortamında yapmaya karar verdiniz ve planlamayı beraber yapıp uygulamayı eksiksiz yapacağınız, evde nişan organizasyonu yapan bir firma arayışına girdiyseniz Kervan Organizasyon tam da doğru adresiniz. Bu önemli söz ve nişan organizasyonu gününüzü beraber planlayalım, sizlere sürpriz öneriler ve cazip nişan organizasyonu fiyat teklifleri sunalım. Nişan Süslemeleri noktasında edindiğiniz bazı fikir ve istekleriniz varsa bunları bizimle paylaşın, beraber hayata geçirelim. Evde nişan organizasyonları özellikle kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Nişan organizasyonunuzu evde yapmayı planladığınız zaman ilk ihtiyaç duyacağınız hizmet şüphesiz ev ortamına uygun nişan masası ve arka fon süslemeleridir. Evde nişan masası kiralama ve süsleme noktasında size birçok nişan masası ve süsleme takımı alternatifleri sunuyor olacağız. Bir diğer ihtiyacınız ise yeterli oturma düzeniniz yoksa evde nişan için sandalye, sehpa ve gerekirse masalar olacaktır. Bu gibi evde düzenleyeceğiniz söz ve nişan davetleri için sandalye, sehpa ve masa kiralama hizmetlerini de bizden temin edebilirsiniz. Dilerseniz misafirlerinize ikram edeceğiniz nişan ikramlıklarını da sizler için biz temin edip servisini sağlayabiliriz. Evde söz ve nişan organizasyonları için genelde kokteyl tabağı şeklinde ikramlıklar hazırlamaktayız.

Davet Alanlarında Söz ve Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyonunu şık ve nezih bir davet alanında yapmaya karar verdiyseniz ihtiyaç duyacağınız nişan organizasyonu hizmetlerinde öncelik nişan masası kiralama ve süsleme, davet masalarının ve sandalyelerinin süslenmesi ve davet alanının süslenmesi gibi nişan konseptinize uygun süslemeler olacaktır. Anlaştığınız davet mekanı masa ve sandalye süslemelerini de sağlıyor olabilir. Ama diyelim ki mekan işletmesinin size sunduğu süsleme örneklerini beğenmediniz. Bu noktada zengin ve her konsepte göre farklı ürün seçenekleriyle size hayal ettiğiniz nişan süslemesine ulaşma imkanı sunuyoruz. Diyelim ki mekanın sunduğu süslemeler sizin için yeterli. Böyle bir durumda bile en azından bir nişan masası kiralama hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Bazı davet alanları anlaşmalı oldukları organizasyon firması dışında başka bir firmayla anlaşmanıza müsaade etmemek gibi bir dayatmaya yeltenebilir. Bunun için anlaşma yapmadan önce istediğiniz firma ile çalışma isteğinizi beyan edin.

Kiralanan Alanlarda Söz ve Nişan Organizasyonu

Günümüzde davet ve etkinliklerin sayısı, içeriği ve sıklığı o kadar arttı ki insanlar artık her alanı organizasyon mekanı olarak değerlendirebilmekteler. Bu tür yerlerin birçok avantajı vardır. Bunların en önde geleni maliyet avantajıdır. Kiraladığınız boş bir alanda yapacağınız davet organizasyonunda hem daha bağımsız ve ferah hissedeceksiniz hem de cebinizi üzmeyeceksiniz. Bu tür davet alanlarına en güzel örneklerden biri Milli Saraylar Başkanlığı’na bağlı olan Kasırlar ve Saraylardır. Bu tür yerlerde yapacağınız davetlerde sadece alanı temin edeceğiniz için gerekli nişan daveti malzemelerinin kurulumundan yemek ve ikram servisine kadar tüm desteği organizasyon şirketlerinden sağlamanız gerekecektir. Ama bu başlığın başında da belirttiğimiz gibi bu tarz davetler hem daha nezih ve bağımsız olmakta hem de maliyeti çok daha düşük olmaktadır. Kiraladığınız boş mekanlardaki organizasyon hizmetleri için mutlaka bizimle görüşüp teklif ve bilgi almanızı öneririz.

Hayallerinizi süsleyen mutlu bir evliliğe, atılan ilk adımlardan biri olan, nişan organizasyonunuzu planlamaya çalışıyorsunuz. Haliyle bir telaş içindesiniz, üstelik nişanınız için yaptırmak istediğiniz süsleme, organizasyonlar ve kiralamak istediğiniz bazı malzemeler var; ve nişan organizasyonu yapan doğru dürüst bir nişan organizasyonu şirketi bulmanın pekte kolay olmadığı bilincindesiniz. Böyle bir arayış içerisindeyken bize ulaşabildiyseniz, doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Nişan davetleriniz için yaptırmak isteyeceğiniz nişan süslemeleri, malzeme kiralama ve yemek ikramı hizmetleri için bizden teklif almadan geçmeyin. Nişan organizasyonları kapsamında verdiğimiz hizmet başlıklarını şu şekilde özetleyebiliriz.

Nişan Masası Kiralama

İsterseniz evinizde, isterseniz bahçede isterseniz herhangi bir davet alanında nişan davetinizi gerçekleştirmeyi planlayın; ilk önceliğiniz ve aklınıza gelen Nişan Masası kiralama hizmeti almak olacaktır. Nişan masası konseptleri, süslemeleri ve çeşitleri açısından oldukça fazla seçenek ve imkan vardır. Pleksi nişan masalarından tutun da ahşap ve çeşitli materyallerden oluşan nişan masalarına kadar onlarca seçenek organizasyon ve süsleme şirketleri tarafından sunulmaktadır. Nişan masası ve süsleme ekipmanlarının kurulumu tasarım becerisi, ince bir işçilik ve hassas bir çaba gerektirmektedir. Nişan organizasyonları, organizasyon sektörünün hizmet ve destek alanlarını genişletmesiyle daha şık ve daha kolay bir hal almıştır. Nişan masası kiralaması ve şık bir şekilde dekore edilmesi hem nişan alanının havasının değişmesini hem de nişanlanan çiftlere ve misafirlerine güzel paylaşım imkanları sunan hoş fotoğrafların elde edilmesini sağlamaktadır. Nişan masalarımız genellikle set halinde üzerindeki objeler, çiçekler ve süsler ile birlikte kiralanmaktadır. Nişan masası kiralama fiyatları seçeceğiniz konsepte ve süsleme içeriğine göre değişmekle beraber güzel bir çalışma için minimum 600 TL gözden çıkartmak durumundasınız.

Nişan Süslemeleri

Nişanların olmazsa olmazı artık herkesin bildiği gibi nişan masası hazırlanması ve süslemesidir. Bunun yanında davetliler için de masa ve sandalye süslemeleri, nişan daveti alanı için giriş süslemeleri, gelin damat için giriş süslemesi, volkan ve konfeti atımı, gelin ve damat için oturacakları ayrı bir masa hazırlanarak süslenmesi, çevre ve alan süslemesi hizmetlerimiz mevcuttur.

Nişan Malzemeleri Kiralama

Sandalye, masa kiralama ve sehpa kiralaması, nişan masası kiralama, nişan süsleme malzemeleri kiralama, ses tesisatı kurulumu ve Dj hizmeti, alan ışıklandırma için gerekli ışıklar, servis için gerekli bardak, tabak, çatal ve bıçak benzeri servis ekipmanlarından tutun da aklınıza gelebilecek her çeşit davet ve organizasyon malzemelerini kapsar.