Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Toplu Yemek & Davet

Doğum Günü Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Paradise Organizasyon

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Her hanımefendinin hayalini süsler sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu. Eh haliyle bu hayalleri gerçekleştirmek isteyen romantik beyler evlilik teklifi organizasyonları yapan şirketlerin kapısını çalıyorlar. Hayatınızı birleştirmeyi düğündünüz kişiyi unutulmayacak bir evlilik teklifine layık görmek abartılı bir durum olmasa gerek. Bu kapsamda hizmet veren evlilik teklifi organizasyon firmaları danışanların önce isteklerini dinleyip, konseptlerini belirlemekte yardımcı olarak hizmet planlaması yaparlar. Bu özel ve güzel evlilik teklifi gününüzdeki her detayın kusursuz olması ve içinize sinmesi için doğru kişi ve kurumlarla çalışmanız çok önemlidir.

Paradise Organizasyon Ailesi olarak organizasyon sektöründe uzun seneler neticesinde edindiğimiz tecrübelerimizi evlilik teklifi organizasyonu sektöründe de sürdürmekteyiz.

Evlilik teklifi organizasyonları kapsamında verdiğimiz hizmetlerimizin özeti ve ana başlıklarını şöyle sıralayabiliriz. 

 • Giriş yolu süslemesi ve halı dekoru
 • Mumluk ve çeşitli objelerle alan süsleme
 • Romantik bir yemek masası hazırlanması ve süslenmesi
 • Kalpli balonlar, folyo balonlar, kişiye özel baskılı balonlar ve uçan balonlarla süsleme.
 • Cibinlik, çardak hatta gazebo kurulumu ve süsleme
 • Müzisyen Kiralama
 • Yemek servisi ve catering hizmeti
 • Volkan gösterisi ve konfeti atımı
 • Havai fişek gösterisi
 • Çiçek dekorları
 • Lazerle isim yazma ve lazer gösterisi
 • Fotoğraf ve video çekimleri, klip hazırlama

Hizmetlerimizi seçerken cazip evlilik teklifi organizasyonları paket fiyatlarından yararlanabileceğiniz gibi istediğiniz hizmet kalemlerimizden de seçebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları Ne Kadardır?

Evlilik teklifi organizasyonları fiyatları paket içeriği ve hizmet listesine göre değişiklik göstermektedir. Kayseri’de evlilik teklifi organizasyonu sunan firmaların fiyat aralığı ortalama 1000 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

Kayseri’de Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kayseri tarihi mekanları, eşsiz boğaz manzaraları, nezih restoranları, bahçeleri ve yat turu imkanlarıyla sayısız evlilik teklifi mekanı alternatifleri sunmaktadır. Evlilik teklifi için yerinizi belirlediyseniz diğer tüm detaylar için şirketimize ulaşabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nerelerde Yapılır?

Kimi zaman sahilde, bazen Boğazda, çoğu zaman ev ve villa bahçelerinde, genellikle restoran ve kafelerde, zaman zaman yatlarda hasılı istediğiniz ve hayal ettiğiniz her yerde evlilik teklifi organizasyonu yapılabilmektedir. Evlilik teklifinizi nerede yapmayı düşünüyorsanız geri kalan her detay için yanınızdayız. Hatta yer konusunda kararsız kaldığınız vakit fikir ve önerilerimizle sizlere danışmanlık veriyor olacağız.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Öncelikle hayal ettiğiniz evlilik teklifine uygun konsept, tema ve yeri belirlemelisiniz. Hayal gücünü zorlamayı pek sevmeyenlerdenseniz size tavsiye ve önerilerimiz olacaktır. Daha sonra evlilik teklifi için ayırdığınız bütçeyi belirleyip bu bütçe doğrultusunda organizasyon şirketlerinden teklif isteyebilirsiniz. Evlilik teklifi yapacağınız kişinin zevk ve isteklerine uygun konseptler belirlemek daha iyi olacaktır. Daha sonrasında çalışacağınız organizasyon firmasıyla tüm detayları planlayıp uygulanması için gerekli aşamalara geçebilirsiniz.

Hayalinizdeki gibi bir evlilik teklifi edip müstakbel eşinizin hayallerini gerçekleştirebilmek için tüm detayları alanında profesyonel organizasyon firmaları yardımı ile temin edebilirsiniz. Günümüzde damat adaylarının çoğu evlilik teklifleri için organizasyon şirketlerinden destek almayı tercih ediyor.