Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Toplu Yemek & Davet

Doğum Günü Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu; Düğün süslemeleri, düğün organizasyonu malzemeleri kiralama, düğün yemekleri, teknik ekipmanlar, fotoğraf ve video çekimi, masa sandalye kiralama ve masa süslemeleri gibi hizmetlere ihtiyaç duyacağınız davet organizasyonlarının en önemlilerindendir. Aynı zamanda kır düğünü organizasyonları içinde bu hizmetlere ihtiyaç duymanız olasıdır. Paradise Organizasyon sizlere başta düğün olmak üzere nişan, kına gecesi ve tüm davet organizasyonlarınız için süsleme, ekip ve ekipman temini, catering hizmetleri veren; sektöründe Kayseri’nin önde gelen firmaları arasında yer alan bir düğün ve davet organizasyonu firmasıdır. Düğün süslemeleri, düğün malzemeleri, çeşitli düğün ekipleri, düğün yemekleri, masa ve sandalye süslemeleri gibi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Kır düğünü organizasyonları için detaylı bilgi için tıklayınız.

Düğün Malzemeleri Kurulumu Ve Diğer Düğün Organizasyonu Hizmetleri:

Düğün organizasyonunuzu kendinize veya bir yakınıza ait bahçe, kır alanı gibi boş bir alanda, ya da temin ettiğiniz boş bir kır alanında, bahçede, havuz başında hatta herhangi bir kapalı boş alanda yapmayı planlıyorsanız düğün malzemeleri kiralama ve kurulum, düğün süslemeleri, düğün yemekleri, fotoğraf video çekimi, karşılama ve servis elemanları gibi ekip temini, sanatçı temini, ses ve ışık sistemleri kiralama gibi organizasyon hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Düğün organizasyonları için A’dan Z’ye kurulum ya da eksikleriniz noktasında gerekli tüm destek hizmetlerini veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz düğün organizasyonu malzemeleri düğün alanına kurulur, isteğiniz doğrultusunda düğün süslemeleri yapılır ve davet bittikten sonra ekibimiz tarafından toplanıp kaldırılır. Siz sadece ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi bize bildirin.

Masa ve sandalye süsleme (Masa ve sandalye giydirme):

Masa ve sandalyeler örtü ile giydirilir ve sandalyelerin arkası tül kuşak fiyonk şeklinde bağlanarak süslenir. Tül bağlamalar renkli şekilde yapılabilir. (Ör: Kırmızı, mavi, yeşil, lila, sarı, siyah, pembe vs.) Ayrıca masaların üstü düğün süsleme objeleri ve çeşitli süsler ile süslenebilir. Yine masaların üstüne canlı veya yapay çiçek süslemeleri uygulanabilir. Masaların süslenmesinde tercih edilen çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır. Masa üstü süslemeleri için tercih ve talepleriniz doğrultusunda ayna, mumlar, çiçekli vazolar ve şamdanlar da kullanılabilir. Düğün organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz. İsterseniz düğününüzün her detayını birlikte planlayalım. İsterseniz düğünü yapacağınız mekanda istediğiniz süslemeleri yapıp, eksik olan gerekli düğün ekipmanlarını temin edelim. Düğün organizasyonları kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerin ana başlıkları ve detayları şu şekildedir.

 • Nikah masası, nikah kürsüsü süsleme (Gelin-damat masası): Özel tüller, şık kumaşlar ve şık kristal taşlarla süslü deri nikah masasının üstünde iki adet büyük özel canlı çiçek bulunur. Yada şık nikah kürsüsü çeşitlerinden seçim yapabilir arkasına çiçek fon düşünebilirsiniz.
 • Düğün Konseptlerine uygun şık masa ve sandalyelerin temini
 • Masa süsleme (Masa giydirme)
 • Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak)
 • Masa süsleme (Masa üstü çiçekli şamdanlar, masa üstü canlı çiçek süslemesi, masa üstü yapay çiçek süslemesi)
 • Sandalye süsleme (sandalyeler giydirilir ve renkli tülle fiyonk şeklinde bağlanır)
 • Gelin yolu süslemesi (Gelin yolu ve çiçek takı süsleme): Canlı çiçekli sarmaşıklı led ışıklı gelin yolu süslemeleri.
 • Volkan ve Işık Seli: Görsel olarak son derece etkileyici bu gösteri nikah kıyıldığında uygulanabilir.
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları
 • Barkovizyon gösterisi
 • Konfeti show
 • Havai fişek gösterisi
 • Masa ve sandalye kiralama
 • Nikah masası kiralama
 • Gelin yolu kiralama
 • Şamdan kiralama
 • Ses ve ışık sistemi kurulumu, DJ Hizmeti
 • Catering hizmeti
 • Karşılama ve yer gösterme hostesleri
 • Lazer show
 • Düğün ekipmanları kiralama
 • Düğün yeri danışmanlığı ve anlaşmalı düğün mekanları

Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Düğün organizasyonları için pratik çözümler ve önemli bilgiler için bize ulaşmanızı öneririz. Dilerseniz havuz başı düğün organizasyonları, dilerseniz tekne, kır, salon düğünü organizasyonlarınız için Kervan Organizasyon sizlere tecrübeli kadrosu ile kalitesi ve uygun fiyatlarıyla ekonomik hizmet sunar.

DÜĞÜN SÜSLEMELERİ:

Düğün Süslemeleri nasıl yapılır? Bu soruya düğün organizasyonları kapsamında sunduğumuz düğün süsleme hizmetlerini  çeşitli  başlıklarda özetleyerek yanıt vermek istedik. Bununla birlikte düğün organizasyonunda süslemeler için (renk,  şekil ve uygulamanın yapılacağı bölge seçimi) gibi detaylara birlikte karar verelim. Düğün süslemelerine ait birçok görseli sitemizin resim galerisi bölümünde bulabilirsiniz.

Masa Süsleme: Masa süslemeleri nasıl yapılır?

Masalar, masa  şekline uygun örtülerle örtülüp, masa üstüne çeşitli süsleme uygulamaları yapılır. Masa üstü süsleme uygulamalarından bazıları şunlardır: Masa üstü canlı çiçek uygulaması, masa üstü şamdan uygulaması, masa üstü için yapay çiçek uygulaması, masa üstü canlı çiçekli şamdan, ayna, supla ve supla çeşitleri, peçete ve peçetelik dekorları, runner, masa kapağı, boncuk, pul-payet vb süsler. Masa süslemelerine ait birçok görseli sitemizin resim galerisinde bulabilirsiniz.

Sandalye Süsleme: Sandalye süslemesi nasıl yapılır?

Sandalyeler düğün süsleme konseptinize uygun materyaller ve seçtiğiniz renklere göre süslenir. Kimi zaman sadec bir tül fiyon bazen çiçekler ve kurdelelerle süsleme. Sandalyeler beyaz saten ve ya streç örtüler ile giydirilip arka kısmı renkli fiyonk ile bağlanır. Sandalye süslemesi ile ilgili detaylı görselleri sitemizin resim galerisi bölümünde bulabilirsiniz.

Nikah Masası Süsleme: Nikah masası süslemesi  nasıl yapılır?

Nikah masası dökümlü, parlak, şık kumaşlarla süslenir. Bu süsler drape vb. şekillerde olabilir. Nikah masası için canlı çiçeklerden oluşan masanın ön tarafına doğru sarkacak şık, bir veya iki adet çiçek yaptırılır. Nikah masası süslemelerine ait birçok görseli sitemizin resim galerisi bölümünde görebilirsiniz. Gelin Masası Süsleme: Gelin masası süslemeleri nikah masası süslemeleriyle benzer şekillerde yapılır.

Gelin Yolu Süslemesi: Gelin yolu süslemesi nasıl yapılır?

Gelin yolu; gelin ve damadın düğün esnasında ilk girişte, gelin ve damadın volkan ve konfetiler eşliğinde giriş yapacağı süslenmiş, beyaz veya kırmızı halı serili giriş yoludur. Gelin yolu uygulaması için çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Gelin yolu süslemeleri ile ilgili görseller sitemizin resim galerisi bölümünde mevcuttur.

 1. Tak (kemer) şeklinde gelin yolu:  Sarmaşıklı, ışıklı, tül ve çiçeklerle süslenmiş kemerlerden ve kırmızı halıdan oluşur. Girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.
 2. Ferforje gelin yolu:  Dekoratif ferforje demirlerin tüllerle süslenmesi, ferforje ayağın üstünde canlı çiçek uygulaması ve kırmızı veya beyaz halıdan oluşur.  Girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.
 3. Şamdanlı gelin yolu:  Yüksek şamdanların üzerine yapılan canlı çiçek uygulamasından ve halıdan oluşur. Her zamanki gibi ilk girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.
 4. Kütük mumlardan oluşan gelin yolu: Karşılıklı dizilmiş beyaz kütük mumlardan ve halıdan oluşur.  Tabi ki ilk girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.

Alan Süslemesi: Alan süslemesi kapsamında düğünün yapılacağı alan ve çevresindeki uygun yerler tül, fiyonk, kumaş ve uygun materyallerle süslenir. Nişan süslemeleri: Nişan organizasyonları için düğün süslemelerine benzer süsleme çalışmaları yapılır. Kına Gecesi Süslemeleri: Kına gecesi organizasyonları için, kırmızı ağırlıklı düğün süslemelerine benzer uygulamalar yapılır.

EKİPMAN KİRALAMA, DÜĞÜN ORGANİZASYON MALZEMELERİ KİRALAMA

– Masa Sandalye Kiralama: Düğünü yapacağınız mekanda masa sandalye olmaması veya bulunan masa sandalyelerin kullanıma uygun olmadığı durumlarda Kervan Organizasyondan masa sandalye temini yapabilirsiniz.

– Nikah masası kiralama: Lake beyaz şık nikah masası, gelin damat için yüksek gelin-damat sandalyeleri, şahitler ve nikah memuru için puflardan oluşur.

– Şamdan kiralama: Tek kollu, üç kollu, beş kollu, çiçekli çiçeksiz şamdanlar.

– Gelin yolu kiralama: Kemer şeklinde gelin yolları, Şamdanlı ve fanuslu gelin yolları, Kristal taşlı gelin yolları ve ferforje gelin yolları.

– Supla kiralama: Çeşitli renklerde ve  modellerde suplalar.

– Ses ve ışık sistemi kiralama ve DJ Hizmeti

– Podyum kiralama

– Anı kürsüsü kiralama ve anı defteri

– Örtü kiralama: Yuvarlak masa örtüleri, kare ve dikdörtgen masa örtüleri, çeşitli masa kapakları, organze sandalye bağlamaları, servis ve kokteyl masası örtüleri kiralama hizmetleri.

 DÜĞÜN İÇİN FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

Fotoğraf Çekimi: Düğün öncesi, organizasyon süresince ve akabinde çekimler yapılır. Seçtiğiniz resimlerden oluşan albüm ve baskılar sizlere teslim edilir. Video Çekimi: Fotoğraf çekiminde olduğu gibi; düğün öncesi, organizasyon süresince ve akabinde çekimler yapılır. Çekilen görüntüler montajlanarak DVD ye çekilir ve orijinal kaset ile birlikte sizlere teslim edilir. Barkovizyon Kurulumu: Gelin damat ve sevdiklerinin özel anlarının karelendiği resimler, müzikli slayt gösterisi olarak barkovizyon perdesinden sergilenir. – ORKESTRA, MÜZİSYEN VE SANATÇI TEMİNİ – Müzik Grupları – Fasıl ekipleri – Piyanist şantör – İslami düğün organizasyonları için ilahi grupları – İlahi sanatçıları – Tasavvuf ekipleri – Semazenler

DÜĞÜN YEMEKLERİ:

Düğün yemekleri: Kiralamış olduğunuz mekanda yemek servisi bulunmuyorsa veya düğün organizasyonu kendinize ait bir alanda yapılacaksa catering hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Düğün menüleri için detaylı bilgiyi e-posta ile talep edebilirsiniz.

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI & NİŞAN ORGANİZASYONU

Beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren detaylara önem veren, güleryüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen organizasyon firmaları kıyasıya yarış halinde. Kervan Organizasyon ailesi de bu seçkin organizasyon şirketleri arasındaki yerini kısa zamanda alarak sizlere hizmet vermektedir. Bembeyaz ve ne yazık ki çok ayrıntılı bir rüya bu. Kendinizi o bitmez tükenmez ayrıntılara kaptırırsanız rüya kolayca kabusa dönüşebilir. Siz bu güzel anın tadını çıkarın, tüm detayları biz organize edelim. Yapmayın, yaptırın! Öyle ya, siz neden yorulacaksınız, bırakın başkaları yorulsun. Başkalarından kasıt, ne aile ne de arkadaşlar, basbayağı profesyonellerden söz ediyoruz. Bırakın ayrıntıları onlara, siz işin beyaz ve keyifli yanıyla ilgilenin. Neyse ki artık seçenek fazla, size her kolaylığı göstermek için birbiriyle yarışan şirketler çok. Şöyle ki; müstakbel eşinizle birlikte düğününüz için bir organizasyon şirketinin kapısını çaldınız. Şirket, sizinle önce uzun bir sohbete başlıyor; tarzınızı, törenden beklentilerinizi ve pek tabii ki bütçenizi ölçüyor. Şirketlerin faaliyet alanları genel de şöyle: Mekanın belirlenmesi, davetli listesinin ve davetiyelerin hazırlanması, LCV (Lütfen Cevap Veriniz) hizmetleri, dekorasyon ve süslemeler, ses – ışık – görüntü sistemlerinin, podyum ve sahne platformunun kurulması, masa parterlerinin ve ışıklandırma sisteminin seçimi, nikah masası süslenmesi, gelin yolu, gelin el çiçeği, gelin arabası, nikah şekeri tasarım ve uygulamaları, konukların ulaşım ve konaklama hizmetleri, multi-vizyon gösterimi, fotoğraf – video çekimi, havai fişek ve diğer gösteri efektleri, DJ, orkestra ve sanatçı danışmanlık hizmetleri, hostes – güvenlik ve tüm organizasyon görevlilerinin temini, çadır ve tente sistemlerinin kurulması. Eğer kendi evinizin bahçesinde bir düğün gerçekleştirecekseniz, talebiniz halinde çalıştığımız catering firmalarıyla koordineli olarak çalışıyoruz. Düğününüzü kusursuz kılacak tüm ayrıntılarla birebir ilgilenmek adına Kervan Organizasyon, düğün sahiplerinin hizmetinde. Kervan organizasyon kısa sürede seçkin düğün organizasyon şirketleri arasındaki yerini almıştır. Düğün organizasyon firmaları arasındaki fiyat ve kalite farkını görmek için bizimle irtibata geçiniz. Çalışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görüp, daha detaylı bilgi alıp, kararınızı daha sağlıklı verebilmeniz için Show roomumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz (randevu verdiğiniz taktirde) biz gerekli sunumu uygun gördüğünüz yerde yapabiliriz. Sünnet düğünü organizasyonları Nişan organizasyonu Mezuniyet töreni organizasonu Kına gecesi organizasyonu ve daha fazlası…

Düğün Süsleme Hizmetleri Paket Programlarımız:

 • Masa Süslemesi: (masa kapaklı yada runner)
 • Masa üstü aranjman canlı çiçek: (çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Veya çiçekli şamdan.
 • Masalara pul ve renkli süsler serpiştirilmesi
 • Sandalye Süslemesi: (sandalye giydirme beyaz parlak örtü ile arkası renkli cam organze fiyonkla bağlı)
 • Gelin Yolu Süslemesi: (Giriş Takı + sarmaşıklı ve let ışıklı yollar + 2 adet yol kenarı ferforje şamdan + canlı çiçek + mum + 2 adet volkan + sis makinesi ve Kırmızı Halı)
 • Gelin Damat masası veya nikah masası: (tüllerle ve şık kumaşlarla süslü 2 adet yüksek deri gelin damat sandalyesi + 2 adet büyük özel canlı çiçek)
 • Alanın tül ve kumaşlarla süslenmesi
 • Anı kürsüsü ve anı defteri
 • Volkanlar: (gelin yolu ve dans sahnesi için)

Yaz Düğünü Organizasyonları

Haziran ayı düğün ayı derler… Düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mevsim yaz mevsimidir. Yaz düğünleri düşsel güzellikler taşıdığı için bir başka tat bırakır. Tarihi mekanlarda, hoş bir restaurant, kırda veya teknede yaz düğünü için de hizmetinizdeyiz. Yaz düğünü için genelde düğün ortamı olarak açık bir alan tercih edilir ama olabilecek yağmur sürprizini de unutmayın.

Kır Düğünü Organizasyonu

Kır düğünü mekanları, kır düğünleri son yılların trendi… Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve aklınızda fazla bir yer yoksa, kır düğünü için tüm detaylar ve çeşitli yer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kır düğünleri diğer düğün mekanlarına göre daha samimi, doğal bir ortam yaratılmasını sağlar.

Tekne Düğünü Organizasyonu

Mavi sularda mutluluğa yelken açacağınız bir tekne düğünü düşünüyorsanız, tekne kiralama dahil tüm detayları ve süslemeleri sizin için organize edebiliriz. Teknede düğün artık bir lüks değil, herkesin zevkine cevap veren bir ihtiyaçtır. Düğün için tekne bulmak, en uygun fiyata tekne kiralama bizim işimiz. Siz sadece kiralık tekneler arasında tercih yapın, Tekne süsleme hizmetleri…

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesine özel kına ekipleri ve kırmızı ağırlıklı kına gecesi konsept süslemeleri. Gelinin taht ile sultan gibi taşınarak getirilmesi gösteri ekipleri ve süsleme çalışmaları.

Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyonları için süsleme çalışmaları, malzeme ve ekip temini, catering, yemek ve organizasyon hizmetleri.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR VE PRATİK BİLGİLER KENDİ DÜĞÜNÜNÜZE MİSAFİR OLMAK!

Kusursuz bir düğün daveti için profesyonel bir çalışmanın gerekli olduğunu tahmin edersiniz. Ömrünüzün heyecanlı ve unutulmaz olan bu anlarını kusursuz bir şekilde organize edebilmek için destek alabileceğiniz düğün organizasyon firmaları bulunmakta. Masaların düzeni, sandalyelerin giydirilmesi ve süslenmesi, düğün davetiyeleri, nikah şekerleri, ses ve ışık düzeni, çiçekler gibi hemen her konuda deneyimli ekipleri ve şık, her bütçeye uygun dizaynları ile organizasyon firmaları sizin yardımınıza koşuyorlar. Hayalinizdeki düğününüz ve detaylar. Neler yok ki? Süslemeler, hatıra defterleri, yüzük yastıkları, imza için kullanılan özel kalemler, masa kartları, şekerler, davetiyeler. Önerebileceğiniz ya da aklınıza gelmeyen bir çizim, hoşunuza giden bir renk, bir şekil, hatta tamamen sizi yansıtan özel bir çalışma. Bunların tümü düğününüzün o unutulmaz anlarını oluşturacaktır. İşte bunları sizin için en özgün tasarımları yaratan organizasyon firmaları meydana getiriyor. Kar gibi beyaz veya rengarenk badem şekerleri. Hatıra olacak minicik kutular, nazar boncukları, gümüşten şekerlikler, yapay çiçeklerle kombine olan özgün tasarımlar. Belki de şık lavanta torbaları, farklı motiflerde likörlü çikolatalar. Nikah şekeri için seçenekleriniz adeta sınırsız. Davetiyelerinizin renginin ve biçiminin de, düğünün diğer detaylarıyla uyum içinde olması gerektiğini unutmayın. Sade ya da baskılı motifler, yapraklar, çiçekler ve benzeri aksesuarlarla süslenmiş, baş harflerin işlendiği davetiyeler. İnciler, püsküller, saten kurdeleli fiyonklar. Deniz kabuğundan çıkan bir davetiye! Belki ferman gibi yazılmış bir davetiye. Davetiye konusunda da hemen hemen sınır yok. Organizasyon şirketleri; sofra tasarımları, masa kartları, sandalye giydirme gibi diğer tüm düzenlemelerde de bütün şık seçenekleri önünüze seriyorlar.

NEDEN ORGANİZASYON ŞİRKETİ?

Tüm detayları kendinizin yapması da mümkündür. Eskiden organizasyon şirketleri mi vardı? Hatta çok şeyi daha ucuza çözebileceğinizi de düşünebilirsiniz. Firmaları tabii ki bu işi kar amacıyla yaparlar. Ancak, her ne kadar sizden kar etseler de, onlar profesyonel olduklarından sizin hayatınızda muhtemelen bir kez iş yapacağınız bir düğün salonu veya bir davetiye firmasıyla onlar devamlı olarak çalışmaktadırlar. Doğal olarak onlara verilen fiyatlar bu sebeple daha uygun olmaktadır. Bu nedenle onlar üzerinizden kar bile etseler, hem fazla koşturmadan, hem de aynı fiyatlarla düğününüzü çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz Burada “hangi organizasyon şirketi” sorusunun cevabı da bulunmalıdır. Tecrübeli, müşteri odaklı, referanslı bir şirket seçmeye gayret edin. Birçok şirket de, referans olarak verebilecekleri, daha önce yaptıkları düğünlerin CD’leri bulunur. Bu CD’leri izleyerek fikir edinmek mümkündür. Düğün organizasyonunuzun hazırlık aşamalarında ve bu en mutlu gününüzde tecrübe ve profesyonelliğimizle yanınızdayız. Düğününüze Geri Sayım Ve Yapılması Tavsiye Edilenler: