Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Toplu Yemek & Davet

Doğum Günü Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Paradise Organizasyon

Doğum Günü Organizasyonu

Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her yüzdeki gülümseme aynı şeyi yansıtmalı; mutluluk! Paradise Organizasyon, sizlere bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. İşte doğum günü organizasyonu hizmetlerimizden bazıları;

Doğum Günü Organizasyonu İçin Doğum Günü Partisi Süsleme

Genel doğum günü süslemesi. Ev, bahçe, kreş, cafe, restoran, vb. kutlama alanlarının doğum günü partisi konseptine uygun süsler, balonlar, doğum günü yazıları, uçan balonlar, doğum günü süsleri ve çeşitli materyaller ile süslenmesi.

Sürpriz Doğum Günü Partileri

Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, doğum günü için belirlediğiniz alanda sürpriz bir doğum günü partisi organize etmek isterseniz istediğiniz tüm hizmetleri doğum günü organizasyonu şirketi olan firmamızdan temin edebilirsiniz. Uzaklardaysanız veya doğum günü sürprizinizi hediye vererek yapmak istiyorsanız kostümlü sürpriz hediye servisi ve süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çocuk Doğum Günü Partisi Organizasyonları

Kız çocuğu doğum günü partisi organizasyonlarında süsleme ve eğlencelerde daha çok kız çocuklarına yönelik uygulamalar yapılır. Erkek çocuğu doğum partisi organizasyonlarında ise erkek çocuklara yönelik uygulamalara ağırlık verilir. Ama biliyoruz ki ister kız çocuğu olsun ister erkek; çocuk doğum günü partilerinde çeşitli yaşlardan ve her iki cinsiyetten çocuklar bulunacaktır. Bu yüzden biz eğlence ve uygulamaları her yaş ve cinsiyete hitap edecek şekilde düzenliyoruz.

Doğum Günü Organizasyonu İçin Animasyon Hizmetleri

Çocuk doğum günü partileri için palyaço ve kostümlü karakterler (Örümcek Adam, Batman, Sindrella, Pamuk Prenses, Superman vb). Kostümlü animatör tarafından yarışmalar, oyunlar, danslar, yüz boyaması ve sosis balon dağıtılmasından oluşan animasyon hizmeti. Kız çocuğu doğum günü organizasyonları için kız çocuklarına uygun kostümlü animatörleri seçebilirsiniz. Erkek çocuğu doğum günü partisi içinse erkek çocuğuna yönelik kostümlü animatör seçebilirsiniz.

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonları

Sevdiklerinizi sürpriz doğum günü partileri ile sevindirmek, unutamayacakları bir gün yaşatmak istemez misiniz? Doğum günü için A’dan Z’ye tüm detayları beraber planlayıp gerekli eğlence, ikram, süsleme gibi hizmet kalemlerinde bizden destek isteyebilirsiniz. Sürpriz doğum günü hediye servisi veya süslemeler ile onları şaşırtıp mutlu etmek istiyorsanız da talepleriniz doğrultusunda hizmetinizdeyiz.