Paradise Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Toplu Yemek & Davet

Doğum Günü Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Paradise Organizasyon

Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu, faaliyetlerine başlayacak olan ya da yakın zamanda başlamış bir işletmenin, firmanın, şirketin bunu çevresine ve hali hazırda var olan müşterilerine, iş ortaklarına, sevdiklerine ve potansiyel müşteri kitlesine ilan etme etkinlikleridir.

İşyeri açılış organizasyonu; tanıtım ve reklamınızı en etkili şekilde yapacağınız, marka değerinizi arttıracak aktivitelerin en önemlilerindendir. Açılışı yapılan iş yerinin insanların zihninde yer etmesini ve hoş izlenimler bırakmasını sağlamak, bilinirliğini arttırmak, ses getirecek etkinliklere imza atmak açılış günü için amaçlanan hedeflerden bazılarıdır.

Açılış organizasyonlarınız için süsleme, balon süsleme, aktivite ve tanıtım elemanları, ses sistemi kurulumu, açılış malzemeleri, açılış ikramları, açılış kokteyli, kokteyl masası temini, açılış etkinlikleri ve diğer ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimiz ile A’dan Z’ye açılış kokteyl organizasyonu hizmetleri veriyoruz.

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Açılış organizasyonu noktasında deneyim ve tecrübeleriniz hiç olmayabilir ya da sınırlı olabilir. Bu durum sizi endişelendirmesin. Kayseri’de gerçekleştireceğiniz açılış organizasyonları için yılların deneyimi ve tecrübesiyle edindiğimiz profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Açılış Kokteyli Organizasyonu

Açılış organizasyonları hizmetlerimizi İstanbul’un yanı sıra ihtiyaç halinde tüm diğer illerde vermekteyiz.

Açılışı yapılacak işletmenin hizmet içeriği ve hitap ettiği kitleye göre hizmet öncelikleri ve hedefler belirlenir. Bu hedefler ve ihtiyaçlar doğrultusunda işletme sahipleri veya yöneticileri ile istişarelerde bulunularak açılış organizasyonu için ihtiyaç listesi çıkarılır.

Açılış Organizasyon

Organizasyon listesinde açılış süslemeleri, açılış ikramları, gerekli personel ve elemanların temini, açılış için gerekli malzemeler gibi bir çok detay bulunabilir. Bu liste doğrultusunda organizasyon maliyet hesaplaması yapılır ve kalem kalem açılış fiyatları belirlenir.

Mağaza Açılış Organizasyonu İşyeri Açılış Organizasyonu

Kararlaştırılan açılış hizmetleri ile ilgili hazırlıklara zaman kaybetmeden başlanır. Açılış daveti günü organizasyon başlamadan önce gerekli süsleme ve kurulum gibi hazırlıklar organizasyon saatinden çok önce tamamlanır, gerekli personeller hazır bulundurulur.

Cafe Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu etkinliğinin başından sonuna kadar koordinasyonu sağlayacak ve aksiliklerin olmaması için gerekli sevk ve idareleri yapacak ekip şefimiz alanda hazır bulunur.

İşyeri Açılış Organizasyonu

Açılış etkinliği süresince planlanan çalışmaların eksiksiz sağlanması ve hedeflere ulaşıp günün coşkulu geçip mutlu bitmesi için gereken kusursuz hizmet anlayışı noktasında azami çaba sarf edilir.

Açılış için balon süslemeleri:

Karşıdan karşıya zincir balon, balondan kapı takı, balondan nazar boncuğu, balon ağaçları, balon kemeri, jumbo balon vs. Not: Balon süslemeleri konseptinize, tercihinize veya kurumsal renklerinize göre istediğiniz renklerde yapılır.

Açılış süsleme:

Tül süsleme ve kumaş süsleme, bayrak süsleme, balon süsleme.

Kokteyl organizasyonu:

Açılış kokteylleri için servis elemanları, birbirinden leziz ikramlar, servis elemanları ve kokteyl ekipmanları.

Tanıtım hizmetleri:

Logo baskılı balon dağıtımı, Tanıtım elemanları, Kostümlü elemanlar, Ses sistemi DJ ve anons hizmeti vs.

İkram arabaları:

Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi

Açılış için ilgi çekici animasyon gösterileri:

Palyaço, tahta bacak (uzun bacaklı adam), şişme palyaço, maskot ürünler, kostümlü karakterler, flytube vs.

Kokteyl masası kiralama ve süsleme:

İşyeri ve mağaza açılışları ve kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları kiralama ve süsleme hizmeti. Bistro masalar.

Konfeti makinası kiralama:

Açılış ve kutlama organizasyonları için konfeti yağmuru.

Açılış Kokteyl organizasyonu:

Açılış organizasyonları için kokteyl organizasyonu, kokteyl ikramları, kokteyl catering hizmetleri ve servis elemanları.